Posao za studente - analiza fudbalskih/nogometnih utakmica

AKO STE STUDENT, A VOLITE FUDBAL/NOGOMET, MI SMO KOMPANIJA ZA VAS

Do sada ste u fudbalu/nogometu uživali o svom trošku – mi smo vas za to spremni platiti!

MPS Data Ltd je kompanija specijalizirana za pružanje konsultantskih usluga po narudžbi klubovima i pojedincima radi poboljšanja sportskih performansi. Korištenjem prilagođenih metoda analize zasnovanih na podacima, MPS Data Ltd može identificirati postojeće prednosti i slabosti te razviti praktičan pristup za poboljšanje performansi.

Kompanija MPS Data Ltd je razvila brojne modele predviđanja koji im omogućavaju izvođenje složenih simulacija historijskih i budućih sportskih događaja. Predviđa tačnost modela MPS Data Ltd omogućava im pružanje niza usluga klijentima u brojnim industrijama povezanim za sportom i sportskim biznisom.

Podatke na osnovu kojih je sve to moguće, vrijedno skupljaju naši studenti-watcheri iz partnerskih i sestrinskih kompanija širom regije Zapadnog Balkana. Ako ste od onih koji vole samostalan rad od kuće u okviru kojeg možete fleksibilno organizovati svoj dan, uz mogućnost kontinuirane online interakcije sa drugim pojedincima koji rade na istim poslovima i jednako vole najvažniju sporednu stvar na svijetu kao i vi, onda je ovo oglas koji cilja upravo vas.

  • VRSTA POSLA: analiza fudbalskih/nogometnih utakmica
  • MJESTO RADA: rad od kuće
  • POTREBNI STATUSNI PREDUSLOVI: status studenta (angažujemo ISKLJUČIVO studente, bez izuzetka)
  • POTREBNI TEHNIČKI PREDUSLOVI: vlastiti računar za rad, te dobra i kvalitetna internet konekcija
  • POČETAK RADA: odmah/ na duži period, nakon završene obuke
  • OPIS POSLA: prikupljanje podataka analizom fudbalskih/nogometnih utakmica

POSEBNA ZNANJA I VJEŠTINE:

  • obavezno dobro poznavanje fudbalske/nogometne igre,
  • obavezno dobro poznavanje i korištenje engleskog jezika,
  • poželjno iskustvo igranja fudbala/nogometa, ili rada u fudbalskom/nogometnom svijetu

VRIJEDNOSTI DO KOJIH DRŽIMO:

  • pozitivan stav,
  • brzo usvajanje novih metodologija i spremnost na učenje,
  • prihvatanje ideje da ipak ne znate SVE o fudbalu/nogometu,
  • spremnost da se posvetite odgovorno obavezama koje ste preuzeli,
  • spremnost na kritiku i korekciju

RADNO VRIJEME: četiri sata dnevno, fleksibilno uz određene dnevne rokove

VAŽNA NAPOMENA: Angažmanu će prethoditi proces obuke koji će ukupno trajati četiri do šest sedmica. Obaveze tokom obuke uključuju četiri do osam sati sedmično koji se odnose na kratke seminare koji će se održavati u Sarajevu (eventualno webinare ukoliko to bude epidemiološka situacija zahtijevala) i izradu zadataka od kuće.

Prijave dostaviti ispunjavanjem forme na LINKU.

Vaš MPS Data BiH tim