POSAO ZA STUDENTE - ANALIZA FUDBALSKIH/NOGOMETNIH UTAKMICA

MPS Data Ltd je kompanija specijalizirana za pružanje konsultantskih usluga po narudžbi klubovima i pojedincima radi poboljšanja sportskih performansi. Korištenjem prilagođenih metoda analize zasnovanih na podacima, MPS Data Ltd može identificirati postojeće prednosti i slabosti te razviti praktičan pristup za poboljšanje performansi.

Kompanija MPS Data Ltd je razvila brojne modele predviđanja koji im omogućavaju izvođenje složenih simulacija historijskih i budućih sportskih događaja. Preciznost modela MPS Data Ltd omogućava nam pružanje niza usluga klijentima u brojnim industrijama povezanim sa sportom i sportskim biznisom. Među našim klijentima su mnogi veliki svjetski klubovi, a među njima su i engleski premijerligaši.

Podatke na osnovu kojih je sve to moguće, vrijedno skupljaju naši watcher-i iz partnerskih i sestrinskih kompanija širom regije Zapadnog Balkana. Ako ste od onih koji vole samostalan rad od kuće u okviru kojeg možete fleksibilno organizovati svoj dan, uz mogućnost kontinuirane online interakcije sa drugim pojedincima koji rade na istim poslovima i jednako vole najvažniju sporednu stvar na svijetu kao i vi, onda je ovo oglas koji cilja upravo vas.

VRSTA POSLA: analiza fudbalskih/ nogometnih utakmica

MJESTO RADA: rad od kuće

POTREBNI STATUSNI PREDUSLOVI: status redovnog studenta (OBAVEZNO)

OČEKIVANO PREBIVALIŠTE: Sarajevo (mnogo aktivnosti koje zahtijevaju fizičko prisustvo, posebno u periodu obuke, kao i kasnije, u slučaju angažmana (redovni sastanci i drugi susreti)

POTREBNI TEHNIČKI PREDUSLOVI: vlastiti računar za rad, te dobra i kvalitetna internet konekcija

POČETAK RADA: odmah/ na duži period, nakon završene obuke

OPIS POSLA: prikupljanje nogometnih/fudbalskih podataka

POSEBNA ZNANJA I VJEŠTINE:

  • obavezno dobro poznavanje fudbalske/ nogometne igre
  • obavezno dobro poznavanje i korištenje engleskog jezika
  • poželjno iskustvo igranja fudbala/nogometa, ili rada u fudbalskom/ nogometnom svijetu

VRIJEDNOSTI DO KOJIH DRŽIMO:

  • pozitivan stav
  • brzo usvajanje novih metodologija i spremnost na učenje
  • prihvatanje ideje da ipak ne znate SVE o fudbalu/nogometu
  • spremnost da se posvetite odgovorno obavezama koje ste preuzeli
  • spremnost na kritiku i korekciju

RADNO VRIJEME: part-time

VAŽNA NAPOMENA: Angažmanu će prethoditi proces obuke koji će ukupno trajati četiri sedmice. Obaveze tokom obuke uključuju fizičko prisustvo seminaru (nema webinara), izradu zadataka na licu mjesta, te izradu dijela zadataka od kuće.

Prijave dostaviti ispunjavanjem forme na LINKU u najkraćem mogućem roku.

Vaš MPS Data BiH tim

mps-bib@mps-data.co.uk