Akreditacije:
![]() | ![]() |
Članstva:
![]() | ![]() |
„Poštovani studenti,
u nastavku imate priliku pronaći Javni oglas za kontinuiranu profesionalnu edukaciju iz oblasti zdravstvenog menadžmenta.
Federalno ministarstvo zdravstva u saradnji sa nosiocima edukacije iz zdravstvenog menadžmenta, organizuje nastavak provođenja kontinuirane profesionalne edukacije iz zdravstvenog menadžmenta, prema planu standardizirane edukacije (SHCE) u skladu sa članom 6. Pravilnika o KPE.Edukativni program obuhvata tri nivoa edukacije (SHCE 1, SHCE 2 i SHCE 3) u ukupnom trajanju od 265 sati nastave.
U skladu na navedenim, u prvoj polovini 2019. godine nosioci edukacije planiraju organizovati edukaciju iz zdravstvenog menadžmenta za:
- grupu do 25 polaznika osnovnog nivoa edukacije – SHCE 1
- sve polaznike srednjeg nivoa edukacije – SHCE 2 koji su završili i uspješno prošli provjeru znanja iz SHCE 1
- sve polaznike naprednog nivoa edukacije – SHCE 3 koji su završili i uspješno prošli provjeru znanja iz SHCE 2
Kandidati koji upisuju osnovni nivo edukacije trebaju ispravno popunjenu prijavnicu sa potrebnim dokumentima, u zatvorenoj koverti, lično ili putem pošte dostaviti u Federalno ministarstvo zdravstva, Ul. Maršala Tita br. 9, 71000 Sarajevo.
Više informacija pronađite u dokumentima koji se nalaze u prilogu obavještenja.
Ured za odnose s javnošću“.